Pájecí robot

Společnost Weller ve spolupráci se společností Elmotec přináší na trh nového pájecího robota. Robota je možné podle specifikací zákazníka sestavit na míru a přizpůsobit jeho potřebám a požadavkům. Více informací naleznete v přiloženém souboru.
Detail Více zboží

Weller WE 1010

Firma Weller uvedla na trh novou digitální páječku WE 1010, která je dostupná všem, kteří chtějí pracovat s moderní technologií. Je určena pro pájení olovnatými i bezolovnatými slitinami.
Detail Více zboží
Drobečková navigace

Úvod > Weller > Odsávání škodlivých zplodin vznikajících při pájení

Odsávání škodlivých zplodin vznikajících při pájení


Zobrazeno 11 položek
 • WFE

  Filtrační zařízení pro dvě páječky. Odtah zplodin přímo u hrotu pájecího pera za pomoci odsávacího nástavce. Musí být připojen tlakový vzduch.

  Kód
  5 36 402 99

 • WFE-P

  Filtrační zařízení pro dvě páječky. Odtah zplodin přímo u hrotu pájecího pera za pomoci odsávacího nástavce. Zařízení má vestavěnou elektrickou turbínu.

  Kód
  5 36 386 99

 • WSA 350

  Jednoduché zařízení pro odsávání splodin pri pájení.

  Kód
  WSA350EU

 • Zero Smog 4V Kit 1 Funnel

  Filtrační zařízení pro 1 pracovní místo (s možností rozšíření na max. 4 místa). Plošný odtah zplodin pomocí širokého trychtýře. Set s jedním odsávacím ramenem, přívodní hadicí a úchytem na stůl se škrtící klapkou je ihned připraven k použití.

  Kód
  5 36 626 99

 • Zero Smog 4V Kit 1 Nozzle

  Filtrační zařízení pro 1 pracovní místo (s možností rozšíření na max. 4 místa). Plošný odtah zplodin pomocí zkosené koncovky. Set s jedním odsávacím ramenem, přívodní hadicí a úchytem na stůl se škrtící klapkou je ihned připraven k použití.

  Kód
  5 36 636 99

 • Zero Smog 4V Kit 2 Funnel

  Filtrační zařízení pro 2 pracovní místa (s možností rozšíření na max. 4 místa). Plošný odtah zplodin pomocí širokého trychtýře. Set obsahuje dvě odsávací ramena, dvě přívodní hadice a úchyty na stůl se škrtícími klapkami. Je tak ihned připraven k použití.

  Kód
  5 36 646 99

 • Zero Smog 4V Kit 2 Nozzle

  Filtrační zařízení pro 2 pracovní místa (s možností rozšíření na max. 4 místa). Plošný odtah zplodin pomocí zkosené koncovky. Set obsahuje dvě odsávací ramena, dvě přívodní hadice a úchyty na stůl se škrtícími klapkami. Je tak ihned připraven k použití.

  Kód
  5 36 656 99

 • Zero Smog 6V

  Výkonný odsávač pro až 8 pracovních míst vhodný pro plošný odtah zplodin. Odsávač je dodáván samostatně, s jedním vývodem. Více vývodů, ramen atd. je nutno dokoupit podle potřeby a požadovaného způsobu odsávání.

  Kód
  5 36 666 99

 • Zero Smog EL Kit 1

  Cenově výhodné filtrační zařízení pro 1 pracovní místo (s možností rozšíření na max. 2 místa). Plošný odtah zplodin pomocí širokého trychtýře. Set s jedním odsávacím ramenem je ihned připraven k použití.

  Kód
  FT91012699N

 • Zero Smog TL Kit 1 FN

  Filtrační zařízení pro 1 pracovní místo (s možností rozšíření na max. 2 místa). Plošný odtah zplodin pomocí širokého trychtýře. Set s jedním odsávacím ramenem, přívodní hadicí a úchytem na stůl je ihned připraven k použití.

  Kód
  FT91015699N

 • Zero Smog TL Kit 2 SN

  Filtrační zařízení pro 2 pracovní místa. Plošný odtah zplodin pomocí odsávacích nástavců. Set obsahuje dvě odsávací ramena s délkou 1,5m, 2 úchyty na stůl, vypínač na kabelu a dva odsávací nástavce.

  Kód
  FT91016699N

Zobrazeno 11 položek

Menu