Pájecí robot

Společnost Weller ve spolupráci se společností Elmotec přináší na trh nového pájecího robota. Robota je možné podle specifikací zákazníka sestavit na míru a přizpůsobit jeho potřebám a požadavkům. Více informací naleznete v přiloženém souboru.
Detail Více zboží

Weller WE 1010

Firma Weller uvedla na trh novou digitální páječku WE 1010, která je dostupná všem, kteří chtějí pracovat s moderní technologií. Je určena pro pájení olovnatými i bezolovnatými slitinami.
Detail Více zboží
Drobečková navigace

Úvod > Cíny, tavidla, ESD vybavení ... > Antistatické materiály

Antistatické materiály

Dodáváme kompletní sortiment ESD materiálů a vybavení od firmy EUROSTAT.
Nejběžnější výrobky máme skladem.

Katalogy sortimentu EUROSTAT ke stažení:

ESD oblečení, boty, rukavice...

Vybavení pracovišť - EPA prostory

ESD obalové materiály


Zobrazeny 4 položky
 • Antistatické podložky

  U antistatických podložek preferujeme hlavně kvalitní dvojvrstvé, tepelně odolné, materiály. Základní barvy jsou modrá, šedá a béžová.Dodání je možno na metráž 0 – 10m, šíře 1,22m nebo můžeme dodat materiál přesně podle požadavku, jak rozměrově, tak i tvarově.


 • ESD sáčky

  Dodáváme ESD sáčky různých rozměrů.  Minimální odběr je: balení 100ks.Typově jsou to  otevřené sáčky metalické nebo disipativní růžové. Je možnost dodat i uzavíratelné sáčky.


 • Náramky s kablíkem

  Textilní náramek s krouceným kablíkem 1,5m. Vestavěný odpor. Koncovka: patentka 10mm.Textilní náramek s krouceným kablíkem 1,5m. Vestavěný odpor. Koncovka banánek 4mm + krokosvorka.


 • Zemnící body

  Zemnící body do zásuvky nebo na samostatnou instalaci. Tyto zemnící body jsou osazeny ochranným odporem.


Zobrazeny 4 položky

Menu