Pájecí robot

Společnost Weller ve spolupráci se společností Elmotec přináší na trh nového pájecího robota. Robota je možné podle specifikací zákazníka sestavit na míru a přizpůsobit jeho potřebám a požadavkům. Více informací naleznete v přiloženém souboru.
Detail Více zboží

WXsmart

WXsmart je nejmodernější pájecí zařízení značky Weller, které splňuje nejvyšší požadavky kontroly ručního pájení. Lze připojit všechna pájecí pera řady WX, včetně horkovzdušného pájecího pera.
Detail Více zboží

Zero Smog Shield Pro

Zero Smog Shield Pro je stolní odsavač zplodin při pájení, který nezabírá moc místa a účinně odvede kouřové výpary. Je lehce stohovatelný pod páječky Weller.
Detail Více zboží
Drobečková navigace

Úvod > Cíny, tavidla, ESD vybavení ... > Antistatické materiály

Antistatické materiály

Dodáváme kompletní sortiment ESD materiálů a vybavení od firmy EUROSTAT.
Nejběžnější výrobky máme skladem.

Katalogy sortimentu EUROSTAT ke stažení:

ESD oblečení, boty, rukavice...

Vybavení pracovišť - EPA prostory

ESD obalové materiály


Zobrazeny 4 položky
 • Antistatické podložky

  U antistatických podložek preferujeme hlavně kvalitní dvojvrstvé, tepelně odolné, materiály. Základní barvy jsou modrá, šedá a béžová.Dodání je možno na metráž 0 – 10m, šíře 1,22m nebo můžeme dodat materiál přesně podle požadavku, jak rozměrově, tak i tvarově.


 • ESD sáčky

  Dodáváme ESD sáčky různých rozměrů.  Minimální odběr je: balení 100ks.Typově jsou to  otevřené sáčky metalické nebo disipativní růžové. Je možnost dodat i uzavíratelné sáčky.


 • Náramky s kablíkem

  Textilní náramek s krouceným kablíkem 1,5m. Vestavěný odpor. Koncovka: patentka 10mm.Textilní náramek s krouceným kablíkem 1,5m. Vestavěný odpor. Koncovka banánek 4mm + krokosvorka.


 • Zemnící body

  Zemnící body do zásuvky nebo na samostatnou instalaci. Tyto zemnící body jsou osazeny ochranným odporem.


Zobrazeny 4 položky

Menu