Pájecí robot

Společnost Weller ve spolupráci se společností Elmotec přináší na trh nového pájecího robota. Robota je možné podle specifikací zákazníka sestavit na míru a přizpůsobit jeho potřebám a požadavkům. Více informací naleznete v přiloženém souboru.
Detail Více zboží

Weller WT 1012

Od 1.10.2022 firma pan-electronics s.r.o. zahájila akční prodej uvedené pájecí stanice. Akční cena je 7900,-Kč bez DPH. Heslo pro slevu je WT1012.
Detail Více zboží

WXsmart

WXsmart je nejmodernější pájecí zařízení značky Weller, které splňuje nejvyšší požadavky kontroly ručního pájení. Lze připojit všechna pájecí pera řady WX, včetně horkovzdušného pájecího pera.
Detail Více zboží
Drobečková navigace

Úvod > Erem - kleště a pinzety > Erem - kleště úchopové, odizolovací, tvarovací

Erem - kleště úchopové, odizolovací, tvarovací


Zobrazeny 4 položky
 • Odizolovací kleště

  Robustní, vysoce přesné nástroje pro použití v elektronice a leteckém inženýrství. Vhodné pro všechny typy izolací. Nastavitelné na různé průměry izolace. Díky vysoké přesnosti nehrozí poškození vodičů.


 • Série 2400 - "MagicSense"

  Všechny úchopové kleště série 2400 "MagicSense" - kulaté, ploché, jehlové... Vhodné pro miniaturní i standardní elektroniku. Kleště mají ergonomické rukojetě.


 • Série 500 Medium

  Všechny úchopové kleště série 500 - kulaté, ploché, jehlové i kleště s nylonovými čelistmi. Vhodné pro miniaturní i standardní elektroniku.


 • Tvarovací a ohýbací kleště

  Kleště vhodné pro bezpečné tvarování, ohýbání a přípravu vývodů součástek.


Zobrazeny 4 položky

Menu

AKČNÍ Cena pájecí stanice WT 1012 je nyní 7900,-Kč bez DPH