Pájecí robot

Společnost Weller ve spolupráci se společností Elmotec přináší na trh nového pájecího robota. Robota je možné podle specifikací zákazníka sestavit na míru a přizpůsobit jeho potřebám a požadavkům. Více informací naleznete v přiloženém souboru.
Detail Více zboží

WXsmart

WXsmart je nejmodernější pájecí zařízení značky Weller, které splňuje nejvyšší požadavky kontroly ručního pájení. Lze připojit všechna pájecí pera řady WX, včetně horkovzdušného pájecího pera.
Detail Více zboží

Zero Smog Shield Pro

Zero Smog Shield Pro je stolní odsavač zplodin při pájení, který nezabírá moc místa a účinně odvede kouřové výpary. Je lehce stohovatelný pod páječky Weller.
Detail Více zboží
Drobečková navigace

Úvod > Erem - kleště a pinzety > Erem - kleště štípací

Erem - kleště štípací


Zobrazeno 7 položek
 • Distanční kleště

  Kleště pro čelní střih s pevnou nebo i nastavitelnou délkou střihu. Vhodné pro zkracování vývodů součástek. Tenhle způsob střihu snižuje mechanický šok na součástky.


 • Pneumatické kleště

  Pneumatická rukojeť umožňuje výměnu/osazení vícero druhy čelistí. Rukojeť je lehká a relatívne malá. Požadovaný tlak připojeného vzduchu je 4 - 6 bar.


 • Série 2400 - "MagicSense"

  Precizní štípací kleště pro jemné drátky. Do průměru Cu drátku - max 1,6mm u vybraných modelů. Ergonomická rukojeť.


 • Série 500 - Medium

  Univerzální štípací kleště pro široké použití v elektronice. Vhodné až do průměru Cu drátu 1,6mm a do průměru 1,0mm u tvrdších materiálů.


 • Série 600 - Micro

  Precizní štípací kleště pro jemné drátky. Nejčastěji do průměru Cu drátku - 0,8mm / max 1,3mm u vybraných modelů.


 • Série 800 - Maxi

  Univerzální štípací kleště pro široké použití v elektronice. Vhodné až do průměru Cu drátu 1,8mm a do průměru 1,2mm u tvrdších materiálů.


 • Speciální kleště

  Speciální kategorie kleští obsahující například kleště pro stříhání tvrdých drátů, stříhání můstků DPS (PCB) i kleště pro střihání kevlaru.


Zobrazeno 7 položek

Menu